Delegacja z Brześcia Kujawskiego składającego się z ks.prałata Ireneusza Juszczyńskiego, Zespołów “Dzieci Kujaw” i “Spod Strzechy” wzięła udział w Diecezjalno-Powiatowe Święto Dziękczynienia za Plony w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skulsku.
W konkursie na wieniec dożynkowy Panie z zespołu “Spod Strzechy” otrzymały I miejsce oraz nagrodę pieniężną.
W drodze powrotnej delegacja odwiedziła Sanktuarium Maryjne w Licheniu.






