Nagranie z zespołem “Trzeci Oddech Kaczuchy” teledysku – Kłubka
Udział w nagraniach wielkanocnego koncertu zespołu „Trzeci Oddech Kaczuchy” . Nagrania odbywały się w skansenie w Kłóbce, a koncert będzie emitowany w 2 Programie TVP 31 marca 2004 roku.